
Втулка стабилизатору
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADBP800520
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800520 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Levorg, WRX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


