
Гальмівний диск
1 251 ₴
- Готово до відправки
- Код: DDF215
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PREMIER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF215 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 42.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2141, 112, 110, Tavria, 2104, 2105, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 ₴


