
Радіатор кондиціонера
5 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92268
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Испаритель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 92268 |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Довжина ядра радіатора | 225 мм |
| Ширина ядра радіатора | 300 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 17.9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Випарювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 215 ₴






