
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
2 408 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4883
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки дисковые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB4883 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 49.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 115.5 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 408 ₴


