
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
991 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19897
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19897 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Ширина | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Kangoo, Kubistar, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴

