
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
2 037 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31379
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31379 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 037 ₴

