
Маточина колеса
4 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24164
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект подшипника ступицы колеса
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24164 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Кількість отворів для болтів | 5 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 115 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴

