
Комплект підшипника маточини колеса
3 435 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC48350
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника маточини колеса
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC48350 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Ширина | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 435 ₴



