
Підшипник маточини
1 486 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG08252
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект подшипника ступицы колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG08252 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486 ₴

