
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
2 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBA 3608
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3608 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 879 ₴

