
Комплект підшипника маточини колеса
2 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBA 1393
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника маточини колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1393 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Ширина | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴

