
Сайлентблок
1 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100 501 0003/S
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К к-кт сайлентблоков
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 501 0003/S |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Corrado, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴

