
Радіатор охолодження оливи
2 857 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91451
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91451 |
| Виробник | Nissens |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Глибина ядра радіатора | 49 мм |
| Довжина ядра радіатора | 122 мм |
| Ширина ядра радіатора | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 857 ₴








