
Радіатор охолодження оливи
4 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91359
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91359 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 87 мм |
| Довжина ядра радіатора | 171 мм |
| Ширина ядра радіатора | 109 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 3, 7-Series, 5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 277 ₴




