
Радіатор охолодження оливи
3 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90740
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90740 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Довжина ядра радіатора | 125 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, DS5, 307, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, C30, C70, Kuga, Expert, 407, Focus, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, Galaxy, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴






