
Маслний радіатор
3 164 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90777
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маслний радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90777 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 96 мм |
| Ширина ядра радіатора | 64 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 164 ₴





