
Радіатор охолодження оливи
4 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90784
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90784 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 41 мм |
| Довжина ядра радіатора | 272 мм |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, GL, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, GLC, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 789 ₴






