
Масляний радіатор
5 615 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90803
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90803 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 159 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Doblo, Astra, Cascada, SX4, Bravo, Brera, 159, Zafira, 9-3, 9-5, Delta, Spider, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 615 ₴








