
Масляний радіатор
4 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90808
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90808 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 74 мм |
| Довжина ядра радіатора | 133 мм |
| Ширина ядра радіатора | 120 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Peugeot, Jaguar, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, XF, xf sportbrake, C-Crosser, Outlander, C5, 4007, 407, Freelander, Range Rover Evoque, C6, Ulysse, 508, S-Max, Mondeo, Discovery Sport, Galaxy, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 640 ₴






