
Масляний радіатор
3 347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90809
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90809 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 87 мм |
| Довжина ядра радіатора | 161 мм |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, New Beetle, Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 347 ₴





