
Масляний радіатор
5 942 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90836
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляний радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90836 |
| Виробник | Nissens |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 291 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Compass, CLS, Caliber, Viano, V-Class, SLC, Vito, C-Class, GLC, Sprinter, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 942 ₴





