
Радіатор охолодження оливи
5 296 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90907
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90907 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 77 мм |
| Довжина ядра радіатора | 206 мм |
| Ширина ядра радіатора | 149 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, D4, 7-Series, 5, D3, 6, D5, XD3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 296 ₴






