
Радіатор охолодження оливи
4 413 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90994
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90994 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 84 мм |
| Довжина ядра радіатора | 138 мм |
| Ширина ядра радіатора | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle, Tiguan, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 413 ₴





