
Радіатор охолодження мастила
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91100
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91100 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 184 мм |
| Ширина ядра радіатора | 174 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, A7, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴







