
Радіатор охолодження оливи
4 961 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91118
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91118 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 89 мм |
| Довжина ядра радіатора | 241 мм |
| Ширина ядра радіатора | 119 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, XF, XJ, f-pace, xf sportbrake, C6, C5, 407, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 961 ₴






