
Масляний радіатор
2 732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90652
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляний радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90652 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 76 мм |
| Довжина ядра радіатора | 131 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Octavia, Passat, Eos, Phaeton, Superb, Polo, Leon, Toledo, A3, A4, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Alhambra, Cordoba, Multivan, Galaxy, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 732 ₴

