
Масляний радіатор First Fit
2 853 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90935
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор First Fit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90935 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 97 мм |
| Довжина ядра радіатора | 92 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Espace, Trafic, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 853 ₴







