Направляющий ролик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36212 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Opel, Infiniti, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | CLS, Signum, Speedster, Q50, Sprinter, SL, V-Class, G-Class, Zafira, SLC, S-Class, Astra, Viano, Vito, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737 ₴




