Направляющий ролик T42187
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T42187 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 763 ₴


