Натяжитель Gates
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38397 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Натягувач |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Ширина | 31.5 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Buick, Cadillac, GMC, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Brera, La Crosse, SRX, Enclave, 159, Captiva, 9-3, 9-5, Acadia, Malibu, Traverse, Spider, CTS, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 149 ₴


