
Шків натяжний
4 574 ₴
- Готово до відправки
- Код: T38437
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків натяжний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38437 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 76.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 850, V70, S70, S80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 574 ₴

