Натяг паса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38448 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 042 ₴


