
Засувка замка багажника Aveo 3 механізм кришки баг.
991 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності великий асортимент автозапчастин і автохімії на всі марки і моделі авто
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T39103 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 78.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.5 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴

