
Шків натяжний
1 093 ₴
- Готово до відправки
- Код: T36328
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжитель Gates
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36328 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, MX-5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴


