
Натяг паса
3 034 ₴
- Готово до відправки
- Код: 534 0316 10
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжитель ремня, клиновой зубча
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0316 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Привід шківа натягувача | Гідравлічний |
| Діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V, FR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 034 ₴

