
Шків натяжний
6 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: T39339
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжитель ремня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T39339 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 465 ₴



