
Шків привідного паса
932 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADS77610
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків привідного паса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADS77610 |
| Виробник | Blue Print |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932 ₴




