
Шків натяжний
1 544 ₴
- Готово до відправки
- Код: T36835
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обводной ролик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36835 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 60.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 544 ₴



