Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60192 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 55 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 90 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴


