
Підшипник маточини
878 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB12189
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12189 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 43 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 80 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴

