
Підшипник маточини
571 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB60107
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60107 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Visa, ZX, 306, 106, Xsara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 35 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴

