
Підшипник маточини
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB90208
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: NISSAN BLUEBIRD 07.89-90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90208 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Prairie, Cefiro, Primera, I30, G20, Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 76 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴



