
Підшипник маточини
521 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB12118
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: VW PASSAT/AUDI 80-88
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12118 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Jetta, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 39 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 68 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴



