
Підшипник маточини
492 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB24102
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: Daewoo Lanos
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB24102 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Calibra, Corsa, Nubira, Kadett, Cityrover, Vectra, Nexia, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 39 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина 2 mm | 0 |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴

