
Підшипник маточини
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB90202
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: I30 I30 (CZE) IX20 KIA CEED CEED FL VENGA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90202 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix20, Veloster, Cerato Koup, Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 78 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴

