
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину, роликові, з елементами монтажу
2 927 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100 650 0010
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 650 0010 |
| Виробник | Meyle |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Кількість отворів для болтів | 4 |
| Ширина | 40.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | R8, A4, A6, A8, A5, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 927 ₴

