
Підшипник маточини
1 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21697
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21697 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴

