
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину, роликові, з елементами монтажу
4 569 ₴
- Готово до відправки
- Код: 614 650 0005
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 614 650 0005 |
| Виробник | Meyle |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 137 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Кількість отворів для болтів | 3 |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 569 ₴


