
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину
1 011 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB90344
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SATO tech - бренд, що спеціалізується на виготовленні елементів підвіски. На сьогоднішній день під торговою маркою SATO tech випускаються амортизатори для європейських, азіатських і американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Конструкція амортизаторів SATO tech спроектована таким чином щоб:
- збільшити якість зчеплення коліс з дорожнім полотном;
- підвищити стійкість автомобіля до перекидання;
- компенсувати знос інших елементів і вузлів;
- створити максимально комфортні умови під час їзди.
Застосування: VW GOLF IV (91-) - R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90344 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 20.6 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Sportage, Grand Cherokee, Grand Wagoneer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 35 |
| Зовнішній діаметр mm | 64.8 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Ширина mm | 20.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴

