
Прокладка ГБЦ
2 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299.790
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 299.790 |
| Товщина після затягування | 1.68 мм |
| Проекція поршня від | 0.97 мм |
| Проекція поршня до | 1.08 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Права |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043 ₴


